-12%Газова колонка димохідна Thermo Alliance JSD20-10GA 10 л скло море (25151)
- Менше 2 од.
- Код: 462894
6 599 ₴
5 799 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Вага | 11.6 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Димохідна |
| Додаткові характеристики | тип розпалу: від батарейок, матеріал теплообмінника: мідь, діаметр димоходу: 110 мм, LED-дисплей, максимальна температура води 65°C |
| Колір | Різнокольоровий |
| Продуктивність | 10 л/хв |
| Тип | Газова колонка |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Тип палива | Природний газ |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 5 799 ₴

