-30%Світильник світлодіодний Horoz Electric Hazel-40 чорний 40W 6400K (016-077-0040-020)
- В наявності
- Код: 4101618
1 085 ₴
759,50 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колірна температура | 6400К |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димерування | без димерування |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга | 160-265 V |
| Потужність | 40 W |
| Розмір | 450х60 мм |
| Світловий потік | 2800 Lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Світильник світлодіодний, Світильник накладний |
- Ціна: 759,50 ₴

