Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 1 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шнура, м | 1.8 м |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Петля для підвішування. Решітка знімна. Кількість швидкостей: 2. Кількість температурних режимів: 3. |
| Потужність | 2400 Вт |
| Розмір | 225х95х285 мм |
- Ціна: 669 ₴

