Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirius |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з моделлю | H-3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | 12V |
| Особливості | посилений металевий відбивач |
| Потужність лампи освітлення | 55 Вт |
| Розмір | 150х86 мм |
| Тип | Фара |
| Тип лампи | Галогенна |
- Ціна: 386,30 ₴

