Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліхтар акумуляторний GRUNHELM EL1505M2-30W7 (126587) – це потужний та надійний пристрій для освітлення в будь-яких умовах. Ліхтар оснащений вбудованим акумулятором, що дозволяє працювати без необхідності підключення до мережі, що додає зручності та мобільності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Час роботи | 6 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3600 мАг |
| Акумулятор | Літій 3.7V |
| Вага | 0.187 кг |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Джерело світла | Світлодіоди |
| Колір | Колір уточнюйте |
| Потужність | 4 Вт |
| Розмір | 98х160 мм |
| Тип | Ліхтар |
| Тип світлодіода | SMD5730 |
| Час заряджання | 5-6 годин |
- Ціна: 389 ₴


