Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мийка Platinum 77×50×18 см сатин (7750) — стильне та доступне рішення для кухні середніх розмірів. Монохромне сатинове покриття неймовірно практичне: воно не затримує плями і залишається чистим навіть після інтенсивного використання. Виготовлена з нержавіючої сталі, вона вирізняється легкістю монтажу, економічністю і невибагливим доглядом. Овальна форма з сушаркою дозволяє зручно розміщувати посуд, а чаша глибиною 18 см вміщує навіть великий кухонний посуд — практично і сучасно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeso |
| Вага | 2.7 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 18 см |
| Довжина: | 50 см |
| Колір | Сталь |
| Комплектація | мійка кухонна 1 штука |
| Кількість чаш | 1 основна |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Наявність крила | Да |
| Розмір чаші | 40х40 см |
| Тип | Мийка врізна |
| Тип встановлення | Врізний |
| Товщина сталі | 0.8 мм |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 77 см |
- Ціна: 1 237,70 ₴


