Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | в комплекті є ніжки 10 см |
| Колір | Дуб Венге |
| Кількість шухляд | 2 шухляди |
| Матеріал | ДСП |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | Пенали |
- Ціна: 6 135 ₴


