Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм барабана: 160 л Об'єм суміші: 120 л Частота обертів барабана: 30 об/хв Діаметр отвору барабана: 375 мм Габаритні розміри: 1150 х 710 х 1220 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Detex |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Об'єм | 160 л |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип | Бетонозмішувач |
| Тип живлення | Від мережі 220В |
- Ціна: 9 720 ₴


