Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості: картер двигуна, кришки стартера і зчеплення виготовлені з міцного магнієвого сплаву (вміст Mg ~ 3%); посилений кований колінчастий вал забезпечує тривалу безперебійну роботу двигуна; хромоване покриття стінок циліндра; високоефективний паперовий повітряний фільтр; посилений стартер – металеві кулачки на храповому колесі; "Soft-touch" – передня рукоятка має м'яку прогумовану накладку; паливопідкачувальний насос "праймер"; високоякісний карбюратор; легкий старт; повітряна заслінка з автоматичним вимкненням; сучасна антивібраційна система; висока швидкість ланцюга; шина і ланцюг преміум якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 7.2 кг |
| Довжина шини | 381 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм паливного бака | 550 мл |
| Особливості | Автоматичне змащування ланцюга, блокування кнопки увімкнення, гальмо ланцюга |
| Потужність | 1700 Вт |
| Потужність двигуна | 2.3 к.с. |
| Тип | Бензопила |
| Тип палива | Суміш бензину з маслом для двотактних двигунів 25:1 |
| Швидкість обертання ланцюга | 11500 об/хв |
- Ціна: 4 912 ₴


