
Підставка під вазон дренажний Алеана 11х8 см прозора (113940)
- Менше 2 од.
- Код: 85662
8,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 318-92-39
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Колір | Прозорий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Кругла |
| Тип | Вазон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1.5 мм |
| Діаметр | 10.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | під дренажний вазон 11х8 см |
- Ціна: 8,80 ₴

