Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита газова Dahati 2000‑65ВХ — ідеальний вибір для сучасної кухні, поєднуючи класичний дизайн із високою функціональністю. Вона обладнана 4 потужними газовими конфорками на нержавіючій поверхні та газовим духовим шкафом 85 л, що дозволяє готувати і запікати навіть великі страви. Механічне управління з поворотними ручками та механічним таймером, а також підсвітка духовки забезпечують інтуїтивне керування і комфорт. Чавунні решітки гарантують стабільність посуду, а пієзорозпал — швидкий старт. Проста чистка, гарантія на 12–36 місяців та можливість підключення до магістрального або балонного газу робить модель універсальною та надійною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DAHATI |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість конфорок | 4 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Об'єм духовки | 85 л |
| Розмір | 85х60х60 см |
| Тип духовки | Газова |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Тип плити | Газова |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 9 859 ₴


